Çantë shpine lëkurë, Carpisa

13200L

SKU: BPB73604543

Çantë shpine lëkurë, nga linja Miranda, Modeli përmban një mbyllje me zinxhir, tre xhepa të brendshëm, një xhep të jashtëm me mbyllje zinxhir në anën e pasme dhe një xhep në pjesën e përparme me mbyllje me kapëse, rripa të rregullueshëm mbi supe.

E zeze
Kafe
Perle
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 100 % Lëkurë , Përmasat: 14X26X33

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë