Çantë shpine lëkurë, Carpisa

3360L

SKU: BSB69604543

Çantë shpine lëkurë, nga linja Zenzero me lëkurë të butë imitim granati.
Modeli, me formë klasike me kapëse dhe kordon, është i pajisur me disa xhepa të brendshëm, një xhep të jashtëm me zinxhir në anën e pasme dhe rripa të rregullueshëm mbi supe.

E zeze
Jeshile e erret
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 100 % Poliuretan , Përmasat: 15X26X32

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë