Çantë shpine lëkurë, Carpisa

4800L

SKU: BSB78604543

Çantë shpine lëkurë, mbyllje me zinxhirë, me xhepa të jashtëm dhe të brendshëm.

Bezhë
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 100 % Poliuretan , Përmasat: 15X28X32

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë