Çantë shpine Parfois

1587L

SKU: 186148

Çantë shpine me një mbajtëse kartash kontrastuese

m
E zeze
Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë shpine me tre xhepa me madhësei të ndryshme, me rripa me gjatësi të rregullueshme dhe me teksturë kamoshi. 40% Poliester, 60% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë