Çantë shpine me dy tonalitete Okaidi

SKU: 99491

Çantë shpine e papërshkueshme nga uji

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Çantë shpine e përshtatshme për shkollë, udhëtime apo aktivitete sportive. Teksturë e papërshkueshme nga uji, me rripa të rregullueshëm dhe tekst të printuar. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, Prerje unike

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE