Çantë shpine me efekt lëkure Carpisa

2940L

SKU: BS978903441

Çantë shpine me mbyllje të dyfishtë me buton magnetik dhe zinxhir

13X22X22
bezhe
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë shpine me rripa të rregullueshëm, me efekt lëkure, mbyllje e dyfishtë me buton magnetik në formë kapaku dhe me zinxhir. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë