Çantë shpine me efekt mozaik Parfois

SKU: 187115

Çantë shpine me printe të fabrikuar mozaik dhe një xhep të jashëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë shpine me zinxhir dhe me një xhep të jashtëm; dizajn me printe me efekt mozaik dhe me rripa të rregullueshëm. 40% Pambuk, 40% Poliester, 20% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë