Çantë shpine me lidhëse Mango

1495L

SKU: 87065710

Çantë shpine me një xhep të jashtëm

99
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë shpine me rripa të rregullueshëm, mbyllje me kordon lidhës dhe me një xhep të jashtëm. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E ZEZE, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA