Çantë shpine me printe florale, Parfois

SKU: 203117_EC

Çantë shpine me printe florale, me portofol të jashtëm.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çantë shpine me printe florale, me portofol të jashtëm. 40% Zink, 60% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë