Cantë shpine me printe Okaidi

2990L

SKU: 75657

Cantë shpine, me dy rripa dore për mbajtjen në dorë dhe me dy rripa me gjatësi të rregullueshme

Prerje unike
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Cantë shpine, me dy rripa dore për mbajtjen në dorë dhe me dy rripa me gjatësi të rregullueshme, me xhepa në pjesën e jashtme dhe mbyllje me zinxhir .100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë