Çantë shpine me printe Parfois

3490L

SKU: 187646

Çantë shpine me dy xhepa anësorë me zinxhir

m
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë shpine me printe të ndryshme shumëngjyrëshe, mbyllje me zinxhir, me rripa të rregullueshëm dhe dy xhepa anësorë me zinxhir. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë