Çantë shpine me tegela, Aferaldan, ALDO

7490L

SKU: 13629883

Çantë shpine me tegela dhe rripa me kombinim zinxhiri.

E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë shpine me tegela dhe rripa me kombinim zinxhiri. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë