Çantë shpine mesatare për meshkuj, Carpisa

7200L

SKU: BSB87502543

Çantë shpine mesatare për meshkuj, lëkurë, me xhepa të brendshëm dhe të jashtëm, multifunksionale.

Blu
E zeze
Gri
Jeshile e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 100 % Poliuretan , Përmasat: 12X30X41

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë