Çantë shpine najloni Parfois

4990L

SKU: 188552

Çantë shpine që mbyllet me kordon shtrëngues dhe me një xhep të jashtëm

m
bezhe
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë shpine me një dorezë dore dhe rripa të rregullueshëm, me teksturë najloni, mbyllje me kordon shtrëngues dhe me një xhep të jashtëm.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë