Cantë shpine Okaidi

SKU: 75650

Cantë shpine, me dy rripa dore për mbajtjen në dorë dhe me dy rripa me gjatësi të rregullueshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Cantë shpine, me dy rripa dore për mbajtjen në dorë dhe me dy rripa me gjatësi të rregullueshme, me xhepa në pjesën e jashtme dhe mbyllje me zinxhir .100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë