Çantë shpine, Parfois

4490L

SKU: 196895_WT

Çantë shpine me printe florale shumëngjyrëshe, me disa xhepa dhe mbyllje me zinxhir

m
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çantë shpine me printe florale shumëngjyrëshe, me disa xhepa dhe mbyllje me zinxhir, me përmasa 28x30x11cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë