Çantë shpine për meshkuj, Carpisa

16320L

SKU: BPB68301543

Çantë shpine për meshkuj, nga linja Attitude Pro prej lëkure.
Karakteristikat:
Ndarja kryesore me mbyllje zinxhir dhe disa xhepa të brendshëm
Ndarja e pasme për laptop 16″.
Xhep i jashtëm në panelin e përparmë
Shirit të sistemit të karrocave në anën e pasme
Mbështetësja e shpinës në material që merr frymë dhe rripat e rregullueshëm të shpatullave.

Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga:Lëkurë 100 % , Permasat:14X32X42

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë