Çantë shpine për meshkuj, Carpisa

10800L

SKU: BSB67001543

Çantë shpine për meshkuj, e madhe nga linja Impact Pro nga Carpisa e bërë nga materiale të ndryshme lëkure të buta imituese, njëra e lëmuar dhe tjetra granate për të marrë një kontrast material interesant, i cili i jep një motiv dekorativ linjës dhe i jep asaj një pamje bashkëkohore dhe urbane.
E pajisur me ndarje të përparme me mbyllje zinxhir dhe 5 xhepa të brendshëm, ndarje të pasme për pc 16″ dhe tabletë me mbyllje zinxhir.

Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga:Poliuretan 100 % , Permasat:15X32X42

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë