Çantë shpine për meshkuj, Carpisa

5900L

SKU: BTB65302543

Çantë shpine për meshkuj, e vogël nga linja Function Go e bërë prej pëlhure me materiale të kundërta dhe prerje gjeometrike.
Çanta e shpinës është e pajisur me dy ndarje me zinxhir, njëra prej të cilave është për një laptop 14 inç, disa xhepa të brendshëm dhe të jashtëm, një xhep përpara për një celular dhe një grep për çelësat, rripa të gjerë të rregullueshëm të shpatullave dhe një brez sistemi karroce në anën e pasme. .

Blu
E zeze
Jeshile e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga:Poliestër 100 % , Permasat:11X24X38

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë