Çantë shpine udhëtimi Carpisa

12600L

SKU: VB732502C00

Çantë shpine me 3 doreza për mbajtje në pozicione të ndryshme dhe rripa shpine të rregullueshëm

18X40X56
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çantë shpine udhëtimi me rripa të rregullueshëm dhe me disa xhepa me zinxhir, me tri doreza për mbajtje në dorë në pozicione të ndryshme, dizajn unisex. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit