Çantë supesh për femra nga linja Margo ,CARPISA

1400L

SKU: BSA49201442

Çantë supesh për femra nga linja Margo by Carpisa në ngjyrë solide, me brendësi të veshur me pëlhurë. Modeli, me formë drejtkëndëshe, ka një mbyllje me zinxhir dhe rrip të rregullueshëm mbi supe. Është një çantë jashtëzakonisht e rafinuar dhe femërore, shumë e gjerë pavarësisht përmasave të vogla. Çanta me supe është perfekte për t’u veshur në raste të veçanta apo gjatë ceremonive, ajo do të bëjë çdo veshje tuajën të veçantë. Një aksesor i domosdoshëm për ata që duan të kujdesen për pamjen e tyre deri në detaje.

Bezhë
E kuqe
E zeze
Jeshile
Kafe
Mustarde
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Material sintetik
Thellësia (cm): 3
Gjatësia (cm): 18
Gjerësia (cm): 24

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë