Çantë supi, Angelie, ALDO

6190L

SKU: 13629884

Çantë supi, me dorezë dhe rrip të gjatë. Rrip zinxhir dekorues.

Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë supi, me dorezë dhe rrip të gjatë. Rrip zinxhir dekorues. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë