Çantë supi Carpisa

2100L

SKU: BSA53304942

Çantë supi për meshkuj e linjë Range Alfa Go

E zeze
Gri
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë supi për meshkuj e linjë Range Alfa Go, me xhep të jashëm dhe mbyllje me zinxhir. Me përmasa 3x22x27. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë