Çantë supi Carpisa

3500L

SKU: BSA39005541

Çantë supi efekt lëkurë, e linjës Miriam V1

8X25X19
Blu
E verdhë
E zeze
Kafe
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë, e linjës Miriam V1, mbyllje me zinxhir dhe buton magnetik. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë