Çantë supi Carpisa

2100L

SKU: BSA55104541

Çantë supi, efekt lëkurë e linjës Miriam V4

10X23X20
Bezhë
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi, efekt lëkurë e linjës Miriam V4, mbyllje me zinxhir dhe me përmasa 10x23x20. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë