Çantë supi Carpisa

3920L

SKU: BS985403441

Çantë supi me dy tonalitete dhe shami të lidhur

12X31X26
E verdhe
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me dy rripa dhe mbyllje me zinxhir në pjesën e sipërme; dizajn me dy tonalitete dhe me një shami me printe të lidhur. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë