Çantë supi, Carpisa

2100L

SKU: BSA39004541

Çantë supi efekt lëkurë, e linjës Miriam, me një xhep në pjesën e jashtme dhe mbyllje me zinxhir

Blu
E zeze
Kafe
Portokalli
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë, e linjës Miriam, me një xhep në pjesën e jashtme dhe mbyllje me zinxhir, me përmasa 10x23x20cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë