Çantë supi, Carpisa

1400L

SKU: BCA75601442

Çantë supi me rrip zinxhiri të lëvizsshëm dhe mbyllje me buton magnetik

Bezhë
Blu e errët
Bojeqielli
E zeze
Koral
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me rrip zinxhiri të lëvizsshëm dhe mbyllje me buton magnetik, me përmasa 4x21x14cm. 100% Poliestwr

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë