Çantë supi, Carpisa

3500L

SKU: BSA32601442

Çantë supi me detaje të hapura zbukuruese dhe me pjesën e brëndshme të lëvizsshme

Bezhe e lehte
E verdhë
E zeze
Koral
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me detaje të hapura zbukuruese dhe me pjesën e brëndshme të lëvizsshme, me përmasa 10x31x30cm. 100% PVC

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë