Çantë supi Carpisa

2100L

SKU: BS965701W20

Çantë supi me mbyllje të dyfishtë

14X38X28
E zeze
kafe
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me mbyllje të dyfishtë me zinxhir dhe me kapëse metalike, me një xhep të brendshëm me zinxhir. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë