Çantë supi, Carpisa

4300L

SKU: BSB68601943

Çantë supi, nga linja Re-Volution nga Carpisa prej lëkure imituese me teksturë me efekt pëlhure.
Kapaku është i pajisur me një mbyllje me zinxhir, një kapak të sipërm me zinxhir që krijon një ndarje shtesë, dy xhepa të brendshëm dhe dy xhepa të jashtëm, një rrip të rregullueshëm me unazë për të personalizuar çantën duke shtuar çdo bukuri të çantës nga koleksioni.

E zeze
Jeshile e erret
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga:Poliuretan 100 % , Permasat:8X26X19

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë