Çantë supi Carpisa

2520L

SKU: BS965803S21

Çantë supi me mbyllje të dyfishtë

7X21X18
bezhe
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me mbyllje të dyfishtë me zinxhir dhe memagnet, me një xhep të brendshëm dhe një të jashtëm me zinxhir. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë