Çantë supi Carpisa

2500L

SKU: BS956105441

Çantë supi e vogël

7X20X15
bezhe
blu
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi e vogël e linjës Aurora, me kapak me buton metalik për mbërthim dhe rrip të gjatë të rregullueshëm. 100% Imitim lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë