Çantë supi Carpisa

4200L

SKU: BC964101S21

Çantë supi me rrip zinxhir dhe teksturë të mbledhur.

8X24X16
bezhe
E zeze
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Çantë supi me rrip zinxhir dhe teksturë të mbledhur.

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

8X24X16, MASE STANDARTE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Color Filter

E ZEZE, ROZE, BEZHE