Çantë supi, Carpisa

1500L

SKU: BS973501441

Çantë supi e linjës Flavia, me rrip të dyfishtë me gjatësi të rregullueshme

4X38X43
Bezhë
E zeze
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë supi e linjës Flavia, me rrip të dyfishtë me gjatësi të rregullueshme, me një xhep në pjesën e brëndshme dhe një xhep në pjesën ë jashtme. Mbyllje me zinxhir. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë