Çantë supi Carpisa

SKU: BSA41501940

Çantë supi efekt lëkurë, me dy rripa të shkurtër dhe një rrip të gjatë me gjatësi të rregullueshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë, me dy rripa të shkurtër dhe një rrip të gjatë me gjatësi të rregullueshme, me mbyllje me buton magnetik. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit