Çantë supi Carpisa

2100L

SKU: BS998402541

Çantë supi, me printe me gërma, me dy tonalitete

7X26X27
Bezhë
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë supi, me printe me gërma, me dy tonalitete, efekt lëkurë, me mbyllje me zinxhir dhe me një xhep të brendshëm. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë