Çantë supi Carpisa

2800L

SKU: BSA07003541

Çantë supi efekt lëkurë, me dy rripa të shkurtër dhe më një rrip të gjatë me gjatësi të rregullueshme I cili mund të hiqet

13X36X33
E bardhe
E zeze
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë supi efekt lëkurë, me dy rripa të shkurtër dhe më një rrip të gjatë me gjatësi të rregullueshme I cili mnd të hiqet, me mbyllje me zinxhir, dhe me një detaj rripi në mes me tonalitet ndryshme. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë