Çantë supi Carpisa

3150L

SKU: BSA16205541

Çantë supi me dy rripa dhe mbyllje me zinxhir

15X49X32
Blu
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë supi me dy rripa dhe mbyllje me zinxhir, me disa xhepa në pjesën e jashtme. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë