Çantë supi Carpisa

3500L

SKU: BSA48801442

Çantë supi e linjës Iris, efekt lëkurë

12X27X19
Bezhë
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi e linjës Iris, efekt lëkurë, rrip me dizajn të gërshetuar dhe mbyllje me buton magnetik. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit