Çantë supi Carpisa

2800L

SKU: BSA49903442

Çantë supi efekt lëkurë e linjës Tequila

9X23X21
Bezhë
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë e linjës Tequila, rrip me dizajn të gërshetuar me mbyllje me zinxhir dhe buton magnetik. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit