Çantë supi Carpisa

3200L

SKU: BSA50805442

Çantë supi efekt lëkurë, e linjës Flavia

E zeze
Jeshile
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë, e linjës Flavia, dizajn me printe logo-je dhe mbyllje me zinxhir. Me përmasa 5x22x15. 100% PVC

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë