Çantë supi Carpisa

2500L

SKU: BSA53702442

Çantë supi efekt lëkurë e linjë Tessa

7X24X17
E bardhe
E zeze
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë e linjë Tessa, me një xhep në pjesën e jashtme dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit