Çantë supi Carpisa

4200L

SKU: BSA45703442

Çantë supi, efekt lëkurë e linjë Verbena

Bezhe e lehte
E zeze
Jeshile
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi, efekt lëkurë e linjë Verbena, mbyllje zarf me zinxhir dhe buton. Me përmasa 7x22x15. 100% PVC

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë