Çantë supi Carpisa

2100L

SKU: BSA21304541

Çantë supi efekt lëkurë, e linjës Valencia

E kuqe
E zeze
Gri
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë, e linjës Valencia, mbyllje zarf me zinxhir dhe buton magnetik. Me përmasa 11x27x28. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë