Çantë supi drejtkëndore Carpisa

1800L

SKU: BS996201441

Çantë supi me një xhep të jashtëm me zinxhir

2X24X18
bezhe
E verdhe
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi e sheshtë dhe në formë drejtkëndore, me rrip të rregullueshëm, mbyllje me zinxhir dhe me një xhep me zinxhir. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë