Çantë supi e madhe Carpisa

2520L

SKU: BS875701S20

Çantë supi e madhe me rripa të gjatë ,logo dhe zinxhir të sipërm .

14X36X33
E bardhe
E zeze
kafe
Lejla
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi e madhe me rripa të gjatë ,logo dhe zinxhir të sipërm .

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas ngjyrës

, , , ,