Çantë supi e modifikueshme Parfois

1047L

SKU: 184320

Çantë e vogël supi me dy pjesë të ndashme

m
E zeze
Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi e modifikueshme me dy pjesë, njëra me rrip zinxhiri dhe njëra me një rrip të gjatë e të rregullueshëm. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë