Çantë supi e thurur Mango

4193L

SKU: 87046320

Çantë e thurur me rripa lëkure

99
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë me dy mbajtëse dore dhe me një rrip të gjatë e të ndashëm për në sup. Dizajn me teksturë thurjeje të punuar me dorë. 90% Kashte, 10% Lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA