Çantë supi e vogël Farantariel, ALDO

SKU: 13447440

Çantë supi e vogël, me rrip të gjatë të zëvendësueshëm.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi e vogël, me rrip të gjatë të zëvendësueshëm. Përmasat: 20x14x5cm.100% Sintetik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë